بخش آنالیز داشبورد دانش‌آموزان :

بخش آنالیز اپلیکیشن و سایت دایناسور به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد تا بتوانند کارنامه‌های خود را ببینند ، روند پیشرفت خود را مشاهده کنند ، نقاط ضعف و قوت درسی خود را در توانایی‌های مختلف شناسایی کنند و به رفع و یا تقویت آن‌ها بپردازند .

داشبورد و کارنامه

در بخش کارنامه ، شما می‌توانید ابتدا با انتخاب درس مورد نظر و همینطور توانایی مورد نظر خود ، سوالات حل شده ، درصد پاسخ‌های صحیح و غلط ، زمان حل سوالات و دیگر جزییات را مشاهده کنید . همچنین در صفحه اصلی داشبورد ، شما میتواند گزارش هفته آخر تلاش‌هایتان را بصورت نمودارهای گرافیکی برای دروس مختلف مشاهده و بررسی نمایید .
دایناسور به شما کمک می‌کنه تا بتونید پیشرفت کنید و خودتون رو مورد ارزیابی قرار بدید .

نقاط ضعف و قوت

یکی از بخش‌های مهم آنالیز دانش‌آموزان ، بخش شناسایی نقاط ضعف و قوت می باشد . در این بخش دانش‌آموزان پس از مدتی تمرین کردن و درس خواندن در توانایی‌ها و دروس مختلف ، می‌توانند به تفکیک درس و توانایی (فصل و زیرفصل) ، نقاط ضعف و قوت خود را در جدولی بصورت دسته بندی شده مشاهده کنند .
مسلما دانش‌آموزان با شناسایی نقاط ضعف خود می‌توانند در آن موضوع بیش‌تر تمرین کنند و همچنین نقاط قوت خود را قوی نگاه دارند .

جذابیت و تنوع

سوالات و تمرین‌ها در دایناسور بصورت‌های چند گزینه‌ای ، صحیح و غلط و جاخالی طراحی میشوند و بصورت کاملا گرافیکی نمایش داده می‌شوند . تمرین و درس خواندن در دایناسور کاملا بدون خستگی و در بالاترین سطح حواس انجام خواهد شد تا دانش آموزان در محیطی شاد و علمی طبق سرفصل‌های کتاب‌های آموزشی خود درس بخوانند و یاد بگیرند . مسلما دایناسور به فرهنگ استفاده مفید از اینترنت ، فضای مجازی ، تلفن همراه و کامپیوتر کمک خواهد کرد و دانش آموزان را به استفاده بهینه از زمان و تبدیل زمان‌های هرز استفاده از موبایل به درس خواندن و پیشرفت ترغیب میکند .