تمرین کن و یاد بگیر :

شما می‌توانید پس از ثبت نام به منابع عظیم سوال و پاسخ دست‌ یابید . هدف اصلی سوالات و شیوه نوین آموزشی دایناسور ، نه صرفا کنکور ، نمره و نتیجه است بلکه سیاست آموزشی نخست دایناسور ، یادگیری به شیوه‌ای نوین و جذاب می باشد . با دایناسور میتوانید ساعت‌ها بدون خستگی درس بخوانید ، یاد بگیرید و پیشرفت کنید .

شیوه نوین آموزشی دایناسور :

هنگامی که مشغول استفاده و درس خواندن و تمرین کردن با دایناسور شوید متوجه خواهید شد که دایناسور صرفا یک سایت یا اپلیکیشن سوال دهی نیست ، سیستم سوال‌دهی و آموزشی دایناسور به شیوه‌ای طراحی شده است که به محض شروع به تمرین توسط دانش‌آموزان ، دایناسور سطح آن‌ها را تشخیص می‌دهد و مطابق با سطح دانش‌آموزان به آن‌ها سوال می‌دهد . دایناسور گام به گام با شما پیشرفت خواهد کرد و به کمک آن شما میتوانید به مرور و با تلاش خودتان مطالب را عمقی‌تر و مفهومی‌تر یاد بگیرید .
با دایناسور پیشرفت کن .

دایناسور اندازه صدها کتاب سوال داره :

سوالات و تمرین‌ها در دایناسور با تصاویر و شیوه‌ای منحصر بفرد نمایش داده می‌شود . سوالات توسط اساتید و معلمان با تجریه و مجرب طراحی شده .
تیم آموزشی دایناسور به شما کمک میکنه تا وارد دنیای علوم درسی خود شوید و با کهکشان سوالات درسی و مفهومی روبرو شوید و بدون خرید کتاب‌های گران‌قیمت سوالات زیادی را با پاسخ تشریحی تجربه کنید .
تمامی سوالات در توانایی‌های مختلف سایت و اپلیکیشن هرچندماه یکبار بروز خواهند شد و سوالات جدید برای شما نمایش داده می‌شود و به بانک سوالات دایناسور اضافه خواهند شد . شما میتوانید در هر بخش کوچک از کتاب درسی خود سوالات زیادی را حل کنید و حین تمرین کردن یاد بگیرید .
دایناسور همیشه و همه جا همراه شماست .

قابلیت دسترسی :

شما دانش آموزان عزیز ، پس از ثبت نام می‌توانید هم از طرق سایت و هم با نصب اپلیکیشن اندروید و ios دایناسور ، از خدمات آن استفاده کنید . دایناسور برای همه پلتفرم‌ها قابل استفاده است .
دانش آموزان عزیز می‌توانند بسته به امکانات و راحتی خود از سایت و یا اپلیکیشن استفاده کنند که هرکدام میتواند مزایا و یا معایبی را داشته باشد و کاملا بستگی به سلیقه ، عادت‌ها و راحتی شما دارد .