قوانین و مقررات سایت آموزشی دایناسور

کاربران محترم وب‌سایت و اپلیکیشن آموزشی دایناسور لازم است پیش از عضویت و استفاده از سایت به‌منظور جلوگیری از بروز مشکلات و استفاده بهتر، تمامی قوانین و مقررات را مطالعه نمایند . ثبت‌نام و عضویت در دایناسور به‌ منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات مندرج در سایت می باشد .

تعریف کاربر : دانش‌آموزان ، معلمین و یا تمامی افرادی که در سایت ثبت‌نام کرده‌اند و به نحوی از مطالب و خدمات سایت استفاده می‌کنند .

تعریف مشاهده‌کننده : تمامی افرادی که به سایت مراجعه می‌کنند اما عضویت ندارند .

تعریف اشتراک :عبارت است از درخواست عضویت و استفاده از خدمات سایت دایناسور برای مدت زمان محدود (۱ تا ۹ ماهه) .

تعریف توانایی (مهارت) : به هر زیرفصل در هر فصل از هر مقطع تحصیلی ، یک توانایی یا مهارت می گوییم .

قوانین و مقررات عمومی

- مشاهده‌کنندگان سایت می‌توانند در هر ۲۴ ساعت تا حداکثر ۱۰ سوال از هر توانایی را بصورت رایگان پاسخ دهند و تمرین کنند .

- خدمات عمومی واختصاصی سایت عبارتند از : سوالات میکروطبقه‌بندی شده ریاضی و علوم ، ارائه پاسخ‌نامه تشریحی و امتیازدهی ، ارائه کارنامه تخصصی در هر درس ، ارائه نمودارهای پیشرفت تحصیلی در هر درس ، مشخص کردن نقاط ضعف و قوت در هر توانایی به تفکیک درس و مقطع ، خدمات مشاوره تحصیلی ، به‌روزرسانی دوره‌ای مطالب و محتواهای آموزشی اعم از سوالات و درسنامه‌ها ، ارائه داشبورد اختصاصی دانش‌آموزان ، برگزاری آزمون‌های دوره‌ای و تخصصی .

- کاربران پس از خرید اشتراک و عضویت در سایت قادر خواهند بود تا از خدمات عمومی و اختصاصی در مدت زمان اشتراک خود ، استفاده کنند .

- اشتراک و عضویت در سایت بصورت بازه‌های زمانی ۱ ماهه ، ۳ ماهه ، ۶ ماهه و ۹ ماهه می باشد که قیمت و تعرفه هر پایه و هر درس در بخش عضویت مشخص است .

- کاربران جهت عضویت در سایت وارد لینک عضویت می‌شوند و پس از انتخاب طرح ، انتخاب درس و همچنین انتخاب مقطع تحصیلی اطلاعات کاربری را وارد می کنند .

- مشخصات و اطلاعات کاربری عبارتند از : نام و نام خانوادگی ، جنسیت ، استان و شهر ، تلفن همراه و انتخاب رمز عبور .

- کاربران جهت ورود به سایت می‌توانند با وارد کردن شماره موبایل (به عنوان نام کاربری) و رمز عبور انتخاب شده در زمان ثبت نام ، وارد سایت شوند .

- در صورت فراموشی رمز عبور ، کاربران می‌توانند در صفحه اصلی قسمت بالای سایت با وارد کردن شماره همراه ، رمز عبور جدید خود را از طریق پیامک دریافت کنند .

- منوی آنالیز سایت فقط برای کاربران عضو قابل مشاهده خواهد بود و تمامی خدمات تخصصی دایناسور در این منو قرار دارد .

- کاربران می‌توانند در صورت خرابی و یا مشاهده اشکال در سوالات می‌توانند توسط لینک (گزارش خرابی) مشکل را به تیم دایناسور اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن مشکل برطرف گردد .

- درصورت درخواست مشاوره توسط کاربران ، مشاوران دایناسور تا ۴۸ ساعت با آن‌ها تماس می‌گیرند.

- کاربران می‌پذیرند که در انتخاب مقطع و یا درس مورد نظر دقت لازم را داشته باشند و درصورت اشتباه کاربران ، تیم دایناسور هیچ مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت .

- درصورت بروز مشکلات نرم‌افزاری در هنگام و یا پس از ثبت نام و یا خلل در خدمات سایت ، کاربران می‌توانند با شماره پشتیبانی فنی تماس بگیرند .

- دایناسور به اطلاعات شخصی کاربران احترام گذاشته و تعهد می‌دهد تا تمامی اطلاعات کاربری و خصوصی کاربران را محفوظ نگاه بدارد و از آن‌ها حفاظت کند .

- کاربران عزیز توجه داشته باشند که درصورت تماس مشاوران از طرف گروه آموزشی دایناسور در دوره‌ي اشتراک خود هزینه مشاوره رایگان خواهد بود و دایناسور هیچگونه مسئولیتی در قبال جلوگیری از افراد سودجو به عهده نمی‌گیرد . کاربران نهایت توجه را داشته باشند تا افراد سودجو نتوانند از سایت دایناسور استفاده‌های غیرقانونی کنند .

- تمامی محتوا و سوالات در دایناسور طبق سرفصل‌های آموزشی آموزش و پرورش خواهد بود و توسط افراد متخصص طراحی شده اند . دایناسور برای بهبود کیفیت سوالات و خدمات خود این امکان را به کاربران می‌دهد تا با استفاده از لینک (گزارش خرابی سوال) مشکل و یا ایراد در سوال و یا مطالب علمی را به اطلاع برساند .

- تمامی سوالات ، تصاویر گرافیکی ، فیلم ها و انیمیشن ها ، درس‌نامه ها ، پاسخ‌نامه ها و اطلاعات جز اموال دایناسور می‌باشد و کپی برداری و تکثیر بدون اطلاع و اجازه از این شرکت جرم محسوب می‌گردد و پیگرد قانونی خواهد داشت .

- کاربران محترم جهت تایپ پاسخ سوالات نیمه تشریحی ، از کیبورد در حالت انگلیسی استفاده کنید در غیر اینصورت سیستم پاسخ شما را غلط به حساب می آورد .

- دایناسور در هیچ‌کجای کشور دارای نمایندگی خدمات آموزشی نمی‌باشد و کلیه سرویس‌ها و خدمات در دفتر مرکزی پردازش می‌شوند . لطفا درصورت مشاهده هرگونه تخلف در این باره با روابط عمومی دایناسور تماس بگیرید .

- تمدید اشتراک در سایت دایناسور بصورت خرید اشتراک های ماهانه می‌باشد و کاربران عضو می‌توانند از منوی تمدید اقدام به تمدید دوره‌ی خود می‌باشند .

- درصورت تمدید ثبت نام همراه با تعویض مقطع تحصیلی ، کلیه اطلاعات ، امتیازهای ثبت شده ، کارنامه‌ و داده‌های داشبورد تخصصی در مقطع قبلی حذف می‌شوند .

- کاربران در هرماه می‌توانند یک ‌بار درخواست مشاوره دهند و درخواست‌های مشاوره شامل خدمات مشاوره نمی‌گردد . همچنین مشاوره از طریق شماره همراه وارد شده در هنگام ثبت نام انجام خواهد گرفت .

- کلیه فعالیت‌ها و خدمات دایناسور در زمینه آموزش ، پشتیبانی و خدمات آموزشی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشند .